یکی از مدعوین نشست باصطلاح بزرگداشت ندا آقا سلطان ، حضورش را بصورت اکید در مراسم یاد شده تکذیب کرد.

نور الدین پیرموذن که در خبری با عنوان"خواهشا بیایید به جای ساندیس شام و ناهار میدهیم" بصورت جدی حضورش را در این نشست تبلیغاتی ضد انقلاب تکذیب کرد و اظهار نمود که به غیر از کنفرانس های مربوط به پزشکی در هیچ نشست دیگری حضور نیافته است.

گفتنی است این روزها اعضای جبهه مشارکت و عناصر مجلس بدنام ششم برای حضوری دوباره در عرصه سیاسی کشور هر گونه همکاری خود را با نیروهای ضد انقلاب تکذیب میکنند.

متن کامل خبر یاد شده به این شرح می باشد:

یک بنیاد آمریکایی که در زمینه براندازی جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند ، برای جلب شرکت کننده در مراسم یادبود ندا صالحی آقاسلطان ، دست به تبلیغات جالبی برای تامین چند ده شرکت کننده در این مراسم زد.

به گزارش جامعه ی نو ، این موسسه موسوم به سیاست جهانی گذار به دموکراتیک در اطلاعیه مربوط به دعوت از افراد برای حضور در این مراسم ذکر کرد که به شرکت کنندگان شام و نهار نیز داده میشود و به نحو شایسته ای مورد پذیرایی قرار خواهند گرفت.

دراین خیمه شبب بازی برخی از افراد شاخص و چهره های سیاسی آمریکا نیز به شرح ذیل حضور داشته اند:

سناتور جان کورنین (جمهوریخواه – تگزاس)  ، سناتور جف سشنز (جمهوریخواه - الاسکا)، نماینده کنگره تد داچ (دموکرات - فلوریدا) ، نماینده کنگره فرانک ترنت (جمهوریخواه - اریزونا) ، و نیز نمایندگانی از مؤسسه ملی دموکراتها (NDI ) و موسسه بین المللی جمهوریخواهان (IRI). 

همچنین افراد ذیل در این باصطلاح کنفرانس به شرط ناهار و شام سخنرانی کرده اند که همگی از چهره های سیاه و خیانت پیشگان علیه دولت و ملت ایران به شمار می آیند:

دکتر کنت کتزمن ،  از سرویس پژوهش کنگره ایالات متحده ؛ مجتبی واحدی ، سخنگوی مهدی کروبی ؛ رضا پهلوی، (که از سوی این موسسه پسر شاه فقید(ملعون) ایران لقب گرفته)؛ امیر عباس فخر آور ، دبیر کل اتحادیه دانشجویان ایرانی ؛ دکتر . نورالدین پیرموذن، عضو سابق مجلس ایران ؛ رامین ازگرد، مدیر سرویس فارسی صدای آمریکا؛  علیرضا نوریزاده ، مدیر مرکز مطالعات عربی و ایرانی مستقر در لندن ؛ کاسپین ماکان ، نامزد ندا؛ دکتر ولید فارض ، محقق خاورمیانه؛ شایان آریایی ، عضو هیئت مدیره حزب سلطنت مشروطه ؛ سید محمد حسینی ، کمدین و نویسنده طنز ؛ دکتر مایکل والر ، استاد مرکز آننبرگ در ارتباطات بین الملل از موسسه سیاست های جهان ؛ امیر شجره، رئیس تلویزیون بین المللی پارس؛ ضیا آتابای ، موسس و رئیس تلویزیون ملی ایران در لس آنجلس ؛ حجت اسلام والمسلمین محمد هدایتی ، دبیر کل رسام ، سازمان روحانیون در قم و در خارج از کشور؛ امیر گلعلیپور ، عضو اجرایی ستاد  انتخابات ریاست جمهوری میر حسین ؛ فرهاد ثابتان، سخنگوی جامعه بهاییان ؛ ناهید کلهری ، مدیر اجرایی اتحادیه دانشجویان ایرانی و ...

این نوع دعوت نشان میدهد که ضد انقلاب خارج از کشور بدلیل عدم وجود انگیزه برای حضور ایرانیان دست به دامن شام و نهار برای گرم کردن مجالس خانم ندای فتنه شده است.